Hledáme externí montážní partu

Pro naše zakázky montáží oplocení ve středních Čechách (preferujeme Kladno, Příbram, Dobříš a okolí) hledáme montážní partu.
Zkušenost v oboru je vítána, ale není podmínkou - zaučíme!

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění kompletní montáže různých typů oplocení (pletivo, svařované panely, plotovky aj.) po celé ČR, nejčastěji ve středních Čechách a okolí
- práce na živnostenský list s jistotou stálých zakázek a včasných plateb faktur
- montáže zadává šéf montáží parťákovi, který je následně odpovědný za realizaci a předání hotového díla zákazníkovi
- součástí odpovědnosti parťáka je kontrola zavezeného materiálu nebo vlastní závoz ze skladu, kvalitní realizace oplocení (zpravidla stavebnicový systém), instalace doplňkových dílců (podhrabové desky, bezpečnostní prvky, betonáž sloupků apod.)

POŽADUJEME:
- zodpovědnost a aktivní přístup k zákazníkovi
- manuální zručnost a samostatnost
- ochotu cestovat na místa realizací (řidičský průkaz min. B, ideálně C)
- fyzickou zdatnost a trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
- nadstandardní výdělek
- samostatné projekty s možností dalšího rozvoje

V případě zájmu a pro další informace nás kontaktujte na email: info@plotyunger.cz nebo tel: 775 620 100

Hledáme dělníky k našim montážním partám

Do našeho kolektivu hledáme nové spolupracovníky pro montáže oplocení ve středních Čechách (preferujeme Kladno, Příbram, Dobříš a okolí).

- montáže různých typů oplocení dle zadání parťáka (pletivo, svařované panely, plotovky aj.) po celé ČR, nejčastěji ve středních Čechách a okolí

POŽADUJEME:
- manuální zručnost a schopnost samostatné práce
- ochotu cestovat na místa realizací

NABÍZÍME:
- dlouhodobou spolupráci s pravidelným finančním ohodnocením